top of page

Vectech ile Çalışmaya Devam Edin!

Zebra marka “Kurumsal Mobilite” cihazlarının “Yetkili Arıza Kabul Noktası” olan VecTech, ZASP unvanı ile Zebra’nın ve Honeywell’in Türkiye’deki “Yetkili Servis Noktası”dır ve bu markalara ait arızalı ürünlerin orijinal yedek parçalar ile onarım sürecini yürütmekle ve üretici garantisinin devamını sağlamakla yükümlüdür. 

Üreticilerin, ürünlerinin satışı sonrasında müşterilerine yasal olarak taahhüt ettikleri servis hizmetlerinin (minimum iki yıl) sağlanması kapsamında garanti hizmetlerine ilişkin tüm yardım masası, bakım, onarım, yedek parça temini, ürünlerin servis merkezine kargo ile ulaştırılması gibi süreçlerin takibi ve yürütülmesi ile garanti kapsamı/süresi dışında kalan cihazların ücretli olarak onarımını sağlanması hizmetleri VecTech çatısı altında sunulmaktadır.

Bu kapsamda her yıl, VecTech çatısı altında, binlerce cihazın onarımı gerçekleştirilirken, farklı kurumlar ile yapılan “Bakım Anlaşmaları” kapsamındaki cihazlar ile birlikte 30.000’i aşkın cihaz VecTech garantisi ve sorumluğu altındadır. 

Vectech Temel Servis Paketleri

Economy Class

Business Class

Comfort Class

First Class

Mobile Phone Mock-ups

Kaliteli Hizmet Garantisi

Bir Vector Bilgi Teknolojileri A.Ş. markası olan VecTech, Bilişim Teknolojilerinin farklı alanlarında uzman olan deneyimli ve sertifikalı dinamik ekibiyle, tüm Türkiye’deki müşterilerine eksiksiz bir skalada yetkin ve nitelikli teknik destek vermektedir.

Bilişim Sektörünün lider üreticileri ile iş ortaklıklarına sahip olan Vectech, mümkün olabilecek en yüksek müşteri memnuniyetini garanti altına alabilmek için tüm iş süreçlerini SAP altyapısı ile yönetmektedir. Bu yaklaşım, ISO 9001 toplam kalite yönetim sistemi ve TSE standartlarında sunulan servis hizmetleri ve çok güçlü bir teknolojik altyapıyla desteklemiştir.

“Keep Working” (Çalışmaya Devam Et) sloganı ile yola çıkan VecTech, özellikle BT altyapılarının yönetiminin zorlaştığı günümüzde, müşterilerine bilgi teknolojilerini bir hizmet olarak sunmayı, bu sayede müşterilerinin kendi asal işlerine odaklanmalarında ve faaliyet alanlarında rekabet üstünlüğü kazanmalarında etkin ve stratejik rol almayı hedefliyor.

bottom of page